Filtre (19 products)

Pret

239,00 RON - 590,00 RON

Ofera un card cadou

  

Rochie cu croi oversize, tip fluture - Turcoaz

540,00 RON 324,00 RON

Rochie oversize, cu maneci trei sferturi si decolteu adanc in "V". Croiul este lejer, prezinta in partea din fata doua sireturi. Rochia este potrivita atat pentru o petrecere cocktail sau aniversara, cat si pentru un eveniment precum o nunta.

Pentru fotografii am folosit marimea S/M.

Material: 50% viscose + 50% polyester

Intretinere: Dry Clean sau spalare foarte delicata la 30 de grade

Dimensiuni model: 97-75-115, 1,64cm - de obicei, poarta marimea M.

ATENTIE! Culorile pot suferi usoare modificari in functie de setarile monitorului dvs.

Rochie cu croi oversize, tip fluture

540,00 RON 324,00 RON

Rochie oversize, cu maneci trei sferturi si decolteu adanc in "V". Croiul este lejer, prezinta in partea din fata doua sireturi. Rochia este potrivita atat pentru o petrecere cocktail sau aniversara, cat si pentru un eveniment precum o nunta.

Pentru fotografii am folosit marimea S/M.

Material: 50% viscose + 50% polyester

Intretinere: Dry Clean sau spalare foarte delicata la 30 de grade

Dimensiuni model: 97-75-115, 1,64cm - de obicei, poarta marimea M.

ATENTIE! Culorile pot suferi usoare modificari in functie de setarile monitorului dvs.

Jacheta matlasata, midi, cambrata, cu centura elastica in talie si maneci lungi,culoarea negru

590,00 RON 354,00 RON

Jacheta midi, matlasata, cu buzunare si centura elastica imbracata in acelasi fas, detasabila, in talie. Jacheta are maneci lungi si prezinta fermoar pana la gat. Jacheta este realizata din fas fin si vatelina de densitate medie, presata si compacta. Produsul este captusit din acelasi fâș ca fâșul exterior. Este un produs usor de intretinut si de purtat. 

Pentru fotografii am folosit marimea XS.

Compozitie material: 100% polyester

Intretinere: Dry Clean sau spalare delicata la 30grade

Livrare: 3-5 zile lucratoare.

Dimensiuni model: 85-67-90, 1,72cm

Jacheta matlasata, scurta, cambrata, cu centura elastica in talie si maneci lungi

380,00 RON 266,00 RON
Adauga in cos

Jacheta scurta, matlasata, cu buzunare si centura elastica imbracata in acelasi fas, detasabila, in talie. Jacheta are maneci lungi si prezinta fermoar pana la gat. Jacheta este realizata din fas fin si vatelina de densitate medie, presata si compacta. Produsul este captusit din acelasi fâș ca fâșul exterior. Este un produs usor de intretinut si de purtat. 

Pentru fotografii am folosit marimea XS.

Compozitie material: 100% polyester

Intretinere: Dry Clean sau spalare delicata la 30grade

Livrare: 3-5 zile lucratoare.

Dimensiuni model: 85-67-90, 1,72cm

Rochie Cu Maneci Trei Sferturi Si Buzunare - Carouri Gri cu Paiete

390,00 RON 312,00 RON
Adauga in cos

Rochie cu maneci trei sferturi si buzunare, cu croi putin oversize, in culoarea gri cu carouri. De asemenea, prezinta si detalii din paiete negre. Se leaga in talie cu cordon detasabil, confectionat din acelasi material, si se inchide la spate cu sistem de tip "mos-baba". 

Pentru fotografie am folosit marimea XS/S.

Compozitie: 80% wool+ 20% cotton

Curatare: Dry Clean sau Spalare Manuala Foarte Delicata la 30grade.

Dimensiuni model: 85-67-90, 1,72cm

ATENTIE! Culorile pot suferi usoare modificari in functie de setarile monitorului dvs.

Jacheta midi, parte peste parte, print carouri - gri

390,00 RON 273,00 RON
Adauga in cos

Jacheta din stofa gri cu carouri, cu buzunare si cordon in talie. Prezinta fermoar lateral pe maneci care ofera avantajul de a purta jacheta fie cu manecile largi, putin evazate, cu fermoarul deschis, fie cu manecile clasice, cu fermoarul inchis. 

Pentru fotografii am folosit marimea XS/S.

Compozitie material: 100% cotton

Intretinere: Dry Clean sau spalare delicata la 30grade

Livrare: 3-5 zile lucratoare.

Dimensiuni model: 85-67-90, 1,72cm

Jacheta matlasata, scurta si cambrata, cu cordon in talie - animal print

440,00 RON 308,00 RON

Jacheta scurta, matlasata, animal print, cu buzunare si centura elastica, detasabila, in talie. Jacheta are maneci trei sferturi si prezinta fermoar astfel incat manecile sa devina evazate. Jacheta este realizata din fas fin si vatelina de densitate medie, presata si compacta. Produsul este captusit din acelasi fâș ca fâșul exterior. Este un produs usor de intretinut si de purtat. 

Pentru fotografii am folosit marimea XS.

Compozitie material: 100% poliester

Intretinere: Dry Clean sau spalare delicata la 30grade

Livrare: 3-5 zile lucratoare.

Dimensiuni model: 85-67-90, 1,72cm

Jacheta matlasata, midi, cu guler, cambrata, cu cordon in talie

490,00 RON 294,00 RON
Adauga in cos

Jacheta midi, matlasata, culoare visiniu cu buzunare si cordon in talie. Jacheta cu maneci putin evazate la terminatie, realizata din fas fin si vatelina de densitate medie, presata si compacta. Produsul este captusit din acelasi fâș ca fâșul exterior. Este un produs usor de intretinut si de purtat. 

Pentru fotografii am folosit marimea XS.

Compozitie material: 100% poliester

Intretinere: Dry Clean sau spalare delicata la 30grade

Livrare: 3-5 zile lucratoare.

Dimensiuni model: 85-67-90, 1,72cm

Rochie cocktail, parte peste parte, cu maneci trei sferturi - Albastru Royal

390,00 RON 273,00 RON

Rochie parte peste parte cu maneci trei sferturi, potrivita si pentru petreceri, dar si pentru evenimente corporate.

Materialul cade frumos, prezinta drapaje care subliniaza si contureaza frumos silueta. Nu prezinta captuseala, tesatura opaca.

Pentru fotografie am folosit marimea XS/S.

Material: 50% viscoza + 50% elastan

Intretinere: Dry Clean sau spalare delicata la 30grade

Livrare: 3-5 zile lucratoare.

Dimensiuni model: 85-67-90, 1,72cm

ATENTIE! Culorile pot suferi usoare modificari in functie de setarile monitorului dvs.

Rochie cocktail, parte peste parte, cu maneci trei sferturi

390,00 RON 273,00 RON
Adauga in cos

Rochie parte peste parte cu maneci trei sferturi, potrivita si pentru petreceri, dar si pentru evenimente corporate.

Materialul cade frumos, prezinta drapaje care subliniaza si contureaza frumos silueta. Nu prezinta captuseala, tesatura opaca.

Pentru fotografie am folosit marimea XS/S.

Material: 50% viscoza + 50% elastan

Intretinere: Dry Clean sau spalare delicata la 30grade

Livrare: 3-5 zile lucratoare.

Dimensiuni model: 85-67-90, 1,72cm

ATENTIE! Culorile pot suferi usoare modificari in functie de setarile monitorului dvs.

Rochie cocktail, parte peste parte, lunga

540,00 RON 378,00 RON

Rochie petrecuta, lunga, cu maneci scurte. Rochia se inchide parte peste parte cu ajutorul unui cordon. Tesatura este satinata, se simte foarte placut pe piele si este opaca, nu prezinta captuseala.

Pentru fotografie am folosit marimea XS/S.

Material: 50% viscose + 50% polyester

Întreținere: Dry Clean sau spălare delicata la 30 de grade

Livrare: 3-5 zile lucrătoare

Dimensiuni model: 85-67-90, 1,72cm

Rochie tip sacou cu croi in clos

540,00 RON 378,00 RON

Rochie petrecuta, midi, tip sacou, cu buzunare si maneci scurte. Croiul este in clos, amplu, forma rochiei fiind evazata si se inchide parte peste parte cu ajutorul unui cordon. Tesatura este opaca, nu prezinta captuseala.

Pentru fotografie am folosit marimea XS.

Material: 50% viscose + 50% elastan

Întreținere: Dry Clean sau spălare delicata la 30 de grade

Livrare: 3-5 zile lucrătoare

Dimensiuni model: 85-67-90, 1,72cm

back to top